Strona główna / Zakupy / Podróże / Akcesoria podróżnikaRight menu


Akcesoria podróżnika / Outdoor accessories

Zespół Polkadot

07.05.2012

Gdzie znaleźć wszystko co nam potrzeba wybierając się w podróż.

Poniżej prezentujemy listę sklepów, w których każdy, zarówno amator, jak i doświadczony podróżnik, zaopatrzy się we wszystkie niezbędne akcesoria turystyczne.

Większość z wymienionych sieci posiada również sklepy internetowe.

Cotswold – sprzedawca ubrań oraz akcesoriów outdoorowych wiodących marek.

Cycle Surgery - sklep z rowerami i wszelkimi akcesoriami kolarskimi, dostępny głównie w dużych miastach.

eBags - jeśli nie masz w co się spakować, zajrzyj do tego internetowy sklepu. Tu znajdziesz duży wybór walizek, plecaków, toreb podróżniczych jak również tych do codziennego użytku.

Evans Cycles – duża sieć sklepów rowerowych specjalizujących się w sprzęcie dla amatorów, jak i profesjonalnych cyklistów.

Field & Trek – oferuje sprzęt do campingu, ubrania, buty, akcesoria.

Lonely Planet – najpopularniejsze chyba wydawnictwo turystyczne w UK, specjalizujące się w przewodnikach oraz poradnikach podróżniczych.

Nomad – sprzęt, ubrania i akcesoria turystyczne; oferuje również możliwość zaopatrzenia się w leki, środki przeciw ukąszeniom owadów itp. niezbędne w dalekich podróżach.

North Face – sklep firmowy, posiada bogata ofertę odzieży podróżniczej, jak również plecaki, buty, namioty, śpiwory i wiele innych.

O’Neill – sklep z bogatą ofertą sprzętu oraz odzieży do uprawiania sportów wodnych, jak pływanie czy windsurfing. Podczas sezonu zimowego oferta sklepu powiększa się o sprzęt narciarski.

Snow and Rock – gwarantuje duży wybór akcesoriów outdoorowych, odzieży, sprzętu do wspinaczki, trekkingu, narciarstwa oraz joggingu.

Sweaty Betty – stylowa i wygodna odzież sportowa i turystyczna dla kobiet.

Drukuj Wyślij znajomym