Strona główna / Zakupy / Jedzenie i picie / Akcesoria domoweRight menu


Sklepy z akcesoriami domowymi w UK

Zespół Polkadot

30.03.2016

Chcesz się trochę urządzić, kupić meble, dodatki do domu lub decydujesz się na remont?

Najlepsze miejsce na kupno dobrej jakości sprzętu gospodarstwa domowego jak: żelazko, czajnik, garnki, patelnie itp. to domy handlowe: John Lewis, Debenhams, House of Fraser. Tu znajdziesz sprzęt dobrej jakości w uczciwych cenach.

Sklepy sieci Argos są również niezłym rozwiązaniem, lecz tutaj musisz wiedzieć wcześniej, czego konkretnie potrzebujesz. Zakupy w tym sklepie robi się bowiem tylko za pośrednictwem katalogu, bez możliwości wcześniejszego zobaczenia i przetestowania danego produktu.

W przypadku, gdy bardziej zależy Ci na niskiej cenie niż na jakości produktu, warte odwiedzenia są sklepy takie jak Wilkinsons czy Woolworths (aktualnie operujący jako sklep internetowy).

Ciekawe i łatwe do przetransportowania a następnie złożenia meble oraz akcesoria domowe w przystępnych cenach znajdziesz w sklepach IKEA. Za dodatkami do domu warto rozejrzeć się w sklepach Zara Home oraz Primark.

Jeśli chcesz natomiast wyposażyć swoje mieszkanie ze stylem i nowocześnie, a cena nie gra roli – Twoim celem bez wątpienia powinien być sklep Habitat, Dwell, The Conran Shop, The White Company.

Jeśli decydujesz się na większy remont, wszystko co potrzebne znajdziesz w sklepach takich jak: Homebase, B&Q, Focus, Wickes. Są one położone zazwyczaj na obrzeżach miast.

Jeśli zależy nam na oszczędnościach, dobrym miejscem na zakup mebli oraz dodatków do domu jest eBay. A może będziesz się wyprowadzać, lub zechcesz zamienić starą rzecz na nową? Czemu nie spróbujesz sprzedać jej właśnie na eBay?

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym