Strona główna / Zakupy / Elektronika / Aparaty fotograficzne



Right menu


Aparaty fotograficzne / Digital camera

Zespół Polkadot

17.08.2010

Chcesz uwiecznić wspomnienia? Pomyśl o dobrym aparacie fotograficznym!

 


Lista popularnych sklepów w UK:

Ask – sieć sklepów w Londynie, oferuje bogaty wybór aparatów fotograficznych i kamer, jak również sprzętu elektronicznego: telewizorów, wierz stereo, laptopów, drukarek etc. Ask prowadzi również sprzedaż internetową.

Jessops – sieć sklepów na terenie całego kraju, specjalizujących się w sprzedaży aparatów fotograficznych, kamer i wszelkich akcesoriów fotograficznych. Jessops świadczy również usługi wywoływania zdjęć.

Currys – sklepy tej firmy można znaleźć w wielu większych miastach w UK. Oferuje ona wybór sprzętu elektronicznego, w tym również aparatów fotograficznych i kamer.

Micro Anvika – oferuje wybór sprzętu elektronicznego, w tym odtwarzaczy, aparatów cyfrowych oraz kamer. Sklepy tej sieci znajdują się w większych miastach w UK.

Ceny w sklepach mogą być bardzo różne. Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto odwiedzić kilka z nich by porównać oferty.

Sklepy internetowe

Konkurencyjne, często o wiele niższe ceny znajdziemy w sklepach internetowych. Przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić ile wynoszą koszta przesyłki.

Jeśli zależy nam na czasie, np. chcemy kupić aparat tuż przed wyjazdem, który zaplanowaliśmy za kilka dni, zamawianie przez internet może być trochę ryzykowne. Dotarcie zakupionego towaru pod nasz adres może zająć jakiś czas. Warto wcześniej sprawdzić ile egzemplarzy interesującej nas rzeczy jest dostępnych. Jeśli sklep nie posiada ani jednego modelu na składzie, będzie musiał zamówić sprzęt u dostawcy – to może opóźnić proces zakupu.

Internet jest bardzo popularnym miejscem robienia zakupów w Wielkiej Brytanii. Ryzyko, że coś pójdzie nie tak, jest bardzo niewielkie, jeśli oczywiście korzysta się z dobrych, sprawdzonych adresów.

Lista polecanych sklepów internetowych:

Dabs, Dixons, Pixmania.

Masz coś do dodania? Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym