Strona główna / Zakupy / Czas wolny / Film i muzykaRight menu


Film i muzyka / Film and music

Zespół Polkadot

14.03.2017

Chcesz spędzić czas wolny oglądając ulubiony film lub słuchając muzyki?


 Filmy DVD

LOVEFiLM - wśród 65,000 tytułów dostępnych w tej popularnej internetowej wypożyczalni na pewno znajdziesz każdy interesujący Cię film. Zasady wypożyczania są bardzo proste: zamawiasz film przez internet i otrzymujesz go w przeciągu kilku dni przesłany pod Twój adres. Zwracasz film wrzucając płytę zapakowaną w dostarczonej kopercie do najbliższej skrzynki pocztowej. Koszt wypożyczania to 3.99 funtów miesięcznie. By wypróbować tę opcję można skorzystać z oferty 2 tygodni wypożyczania za darmo.

Blockbuster - jedna z największych sieci wypożyczalni DVD w UK. Firma uruchomiła niedawno usługę zamawiania filmów przez internet (działającej podobnie do usługi firmy LOVEFiLM).

Muzyka, multimedia

hmv.com - oferuje najnowszą muzykę, filmy oraz gry komputerowe.

eBay – najpopularniejszy wirtualny market w UK, umożliwia zakup i sprzedaż płyt, DVD oraz wielu innych produktów po okazyjnych cenach.

Amazon - sklep internetowy dorównujący popularnością serwisowi eBay.

Koncerty i imprezy na żywo

Gdzie kupić bilet?

Większość biletów jest rozprowadzana przez agencje pośredniczące. Najpopularniejsi, sprawdzeni pośrednicy to:

Ticketmaster
Seetickets
Lastminute.com

Czasami istnieje możliwość zakupienia biletów bezpośrednio u organizatorów imprezy.
 W tym celu najlepiej jest odwiedzić oficjalne strony internetowe konkretnego wydarzenia lub zespołu.

Jeśli nie mieliśmy szczęścia i bilety na koncert naszego ulubionego wykonawcy zostały wykupione, ostatnią deską ratunku może okazać się eBay. Jest to również dobre miejsce na znalezienie chętnego na zakup naszego biletu w przypadku, gdy z jakichś przyczyn nie możemy brać udziału w wydarzeniu.

Gdzie szukać informacji?

Aktualne informacje na temat odbywających się w Wielkiej Brytanii imprez znajdziecie w lokalnej prasie. W Londynie najpopularniejsze źródła wieści o wydarzeniach kulturalnych to tygodniówki Time Out, TNT, oraz bezpłatna prasa codzienna, jak Metro, London Evening Standard.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym