Strona główna / Zakupy / Kącik wiadomości / Nowa kolekcja Jil Sander dla UniqloRight menu


Jil Sander dla Uniqlo - kolekcja wiosna/lato 2010

Zespół Polkadot

09.01.2010

Po ubiegłorocznym sukcesie wspólnej kolekcji jesiennej, Jil Sander powraca do sklepów...

japońskiej sieci Uniqlo z propozycjami na wiosnę/lato 2010.

Tak jak poprzednio, Sander pozostaje wierna swojej stylistyce. Jej projekty odznaczają się przywiązaniem do klasyki, bogactwem materiałów, konsekwentnym brakiem wszelkich ozdób oraz minimalizmem w doborze kolorów. Subtelne innowacje dostrzec można za to w podejściu do tkanin i faktur.

Nowa kolekcja +J dla kobiet utrzymana jest w bardzo modnej w nadchodzącym sezonie lekkiej i świeżej kolorystyce. Królują biel, kość słoniowa, pastele i materiały z perłowym połyskiem, niosące powiew wiosennej energii. Charakterystyczny dla Jil Sander perfekcyjny krój, klasyczny, a zarazem nowoczesny, nadaje strojom funkcjonalność i elegancję.

W kolekcji wykorzystano nowatorskie mieszanki włókien, tworzeniu których przyświecała nie tylko idea poprawienia jakości tekstyliów przy zachowaniu niewielkich kosztów produkcji, ale też i dbałość o środowisko naturalne.

Kolekcja +J wiosna/lato 2010 dla kobiet. Od lewej: Gathered Waist Tunic, One Button Neck Tab Blazer, Basic Covered Button Shirt, Bonding Stand Collar Coat

Ceny ubrań z wiosenno/letniej edycji +J dla kobiet i mężczyzn wahają się od około £13 do £80 funtów za swetry; od £49.99 do £99.99 za kurtki oraz płaszcze, od £24.99 do £29.99 za koszule i od £39.99 do £79.99 za sukienki.

Kolekcja +J wiosna/lato 2010 dla mężczyzn. Od lewej: Blend Slim Fit Jacket, Slim Fit Check Button Down Shirt, Down Vest, Cotton Cashmere V-Neck Sweater

Kolekcja jest do nabycia w Wielkiej Brytanii od 7 stycznia 2010 w sklepach w Londynie na 311 Oxford Street, 170 Oxford Street, Kensington High Street 54-58, w centrum handlowym Westfield oraz online na stronie Uniqlo:

Chcesz dodać coś od siebie lub zadać pytanie? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym