Strona główna / Start / Przydatne adresy / Polish Psychologists AssociationRight menu

Warehouse Fashions Limited

Szukanie zatrudnienia

Lokalna praca, globalna perspektywa

W stolicy Wielkopolski globalne centra międzynarodowych operacji finansowych, takie jak Franklin Templeton Investments, są najszybciej rozwijającymi...

Rozmowa kwalifikacyjna

Jakiś czas temu podjęłaś decyzję – zmieniam pracę! Odbyłaś żmudny proces...

Porady w pisaniu brytyjskiego CV

Każdy, kto szuka pierwszej pracy bądź chce zmienić pracę na nową, musi stanąć przed wyzwaniem jakim jest...

Kariera młodej mamy

Poszukiwanie pracy po narodzinach dziecka może się okazać nie lada wyzwaniem.

Jak zostać wolontariuszem

Masz trochę wolnego czasu? Chcesz spróbować czegoś nowego, a przy okazji pomóc innym?


Polish Psychologists Association

Malgorzata Mielczarek

08.07.2010

Potrzebujesz porady psychologa lub terapeuty? Chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym?

Skorzystaj z pomocy Polish Psychologists' Association (Stowarzyszenia Polskich Psychologów). PPA to polska organizacją non-profit, która od trzech last stara się stworzyć źródła wsparcia i pomocy psychologicznej dla Polaków żyjących mieszkających w Wielkiej Brytanii, głównie poprzez oferowanie szerokiego zakresu bezpłatnych usług: poradnictwa psychologicznego, interwencji kryzysowej, coachingu i doradztwa zawodowego.

Program najnowszych inicjatyw organizowanych przez PPA przedstawia się następująco:

Wsparcie i pomoc psychologiczna

  • Konsultacje telefoniczne – psycholodzy dyżurują w każdą środę w godz.19-21.00 pod numerem 0 20 3239 4010.
  • Konsultacje indywidualne – psycholodzy przyjmują w dwóch punktach Londynu:The Upper Room, St. Saviours Church Wendell Park, Cobbold Rd, London W12 9LN oraz w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym, 238-246 King Street, Londyn W6 0RF. Konsultacje odbywają się cztery razy w tygodniu, w każdy wtorek, środę i czwartek (18-20.00) oraz sobotę (10-15.00). Rezerwacja mailowa. Zapisy i dalsze informacje pod adresem konsultacje@polishpsychologistsclub.org
  • Wysłuchiwanie zwierzeń - anonimowe zwierzenia w każdą niedzielę w POSK w godzinach 12-14.00. Fantastyczna okazja, żeby się wygadać z zachowaniem dyskrecji.

Pomoc dla rodzin, młodzieży i dzieci

  • Grupa zabaw „Jaś i Małgosia” jest otwarta dla polskich rodzin w każdą sobotę w godz 10-12.00 w Park Pre-School, 38 Ravenscourt Road, London, W6 0UJ.
  • Porady i konsultacje rodzinne - pedagodzy i terapeuci dyżurują w każdą niedzielę w POSK w godz. 12-14.00 i w czwartek w Family Centre PEEC Haringey Irish Centre, godz. 17-20.00. Pomoc w zakresie problemów rodzinnych, rozwoju oraz adaptacji dzieci w Wielkiej Brytanii.

Doradztwo zawodowe – szukaj pracy z PPA

  • Konsultacje udzielane przez zespół doświadczonych specjalistów w każda drugą sobotę miesiąca. Najbliższy już w sobotę 10 kwietnia w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym w Londynie (biuro PPA, II piętro) w godzinach 17-19:00.
  • Dyżury Telefoniczne - pomoc w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej w Wielkiej Brytanii oraz w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. W każdy wtorek w godzinach 20-22.00 tel.: 020 3239 4010.

Rozwój osobisty i grupy wsparcia

  • Akademia Kobiety - spotkania, wykłady i warsztaty poświęcone sprawom kobiet. W najbliższym czasie seria spotkań poświęconych miłości, seksualności, związków, asertywności oraz ciąży.
  • Grupa Wsparcia oraz Grupa Dyskusyjna - spotkania prowadzone przez doświadczonego terapeutę. Cel to zawarcie nowych znajomości, wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie problematyki radzenia sobie ze stresem, niskim poczuciem własnej wartości.

Szczegółowe informacje na temat każdego projektu dostępne są na stronie Polish Psychologists' Association.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym