Strona główna / O nasRight menu


O nas

Zespół Polkadot

07.02.2008

Polkadot- po prostu Polka i kropka!

Polkadot to portal dla Polek przebywających i tych wybierających się do UK.

Zespół Polkadot jest niewielka grupą osób, które miały pomysł stworzenia strony internetowej przeznaczonej głównie dla żeńskiej części polskiej emigracji przybywającej do UK. Duży udział w powstawaniu portalu mają również czytelnicy, a głównie czytelniczki, które są autorkami części z opublikowanych w serwisie Polkadot artykułów.

Możliwość podróżowania i pracy za granicą jest niezwykłą sprawą, która jednak kosztuje trochę wysiłku i poświecenia. Za pośrednictwem strony Polkadot pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, by dzięki temu mogli oni jak najwięcej skorzystać z wyjazdu.

Od momentu podjęcia decyzji o wyjeździe przez okres przygotowań, do chwili znalezienia się na miejscu i aklimatyzacji do nowego środowiska, szukania mieszkania, pracy etc., Polkadot jest po to by Wam pomóc. Także wtedy, gdy zadomowicie się już na miejscu i będziecie mieć wreszcie czas dla siebie, znajdziecie tu mnóstwo przydatnych formacji i porad dotyczących tego, co warto zobaczyć i przeżyć.

Intencją Polkadot jest również stworzenie miejsca wymiany Waszych doświadczeń, informacji, rad.

To, co dziś widzicie to dopiero skromny początek! Pragniemy rozwijać nasza stronę tak by mogła być jak najbardziej pomocną, więc jeśli macie jakieś sugestie, propozycje, pytania napiszcie do nas! Z góry dziękujemy.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Polkadot

Drukuj Wyślij znajomym