Strona główna / Nasze wydarzenia / Konkurs dla młodych przedsiębiorcówRight menu


Konkurs dla młodych przedsiębiorców

Informacja prasowa

01.02.2018

Na uniwersytecie London School of Economics rusza konkurs dla polskich przedsiębiorców...

Polscy studenci London School of Economics and Political Science i członkowie stowarzyszenia LSE SU Polish Business Society organizują konkurs dla młodych przedsiębiorców. Celem „Start-up challenge” jest udzielenie wsparcia mentorskiego projektowi, który ma największy potencjał do odniesienia biznesowego sukcesu. W jury zasiądą m.in. Sebastian Kulczyk, Krzysztof Krawczyk i Tytus Cytowski. Na zgłoszenia start-upowych projektów organizatorzy czekają do połowy lutego.

Aby zgłosić swój start-up, wystarczy wypełnić formularz, odpowiadając na kilka pytań dotyczących pomysłu i planów na rozwój biznesu. Autorzy pięciu najlepszych projektów zostaną zaproszeni do Londynu na finał „Start-up challenge”, który odbędzie się 10 marca podczas LSE SU Polish Economic Forum 2018.

Autorzy pięciu najlepszych projektów zaprezentują swoje pomysły na finale „Start-up challenge”, który odbędzie się 10 marca podczas konferencji LSE SU Polish Economic Forum 2018.

 Szczegółowe informacje o konferencji, która odbędzie się w marcu w Londynie, można znaleźć na stronie www.polisheconomicforum.org.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym