Strona główna / Nasze sprawy / Moda i styl / Targi ślubne w Londynie i Birmingham 2013Right menu


Targi ślubne w Londynie i Birmingham

Zespół Polkadot

06.06.2013

Szukasz inspiracji na swój wielki dzień? Odwiedź The National Wedding Show, największe w UK...

targi poświęcone tematyce ślubnej, odbywające się w Londynie w Hali Earls Court w dniach 27 - 29 września, od piątku do niedzieli, oraz 4 do 6 października od piątku do niedzieli w Birmingham w National Exhibition Centre (NEC).

The National Wedding Show jest najbardziej wyspecjalizowaną imprezą tego typu w Wielkiej Brytanii, goszczącą ponad 250 ekspertów związanych z tematyką ślubną.

Przyszłe panny młode podczas targów będą mogły nie tylko zapoznać się z licznymi projektami sukien ślubnych (których oferta z pewnością zadowoli różne gusta i budżety), ale i poszukać pomysłów na inne elementy ślubnej ceremonii – kwiaty, zdjęcia, akcesoria, wesele, podróż poślubną itp.

Podczas imprezy odbędzie się pokaz mody ślubnej, na którym pojawią się najgorętsze trendy rodem z pracowni wielkich designerów i sklepów „high street”. Oprócz kreacji dla panien młodych obejrzeć będzie można propozycje strojów dla pana młodego, świadków oraz rodziców państwa młodych. Na targach organizowane będą również spotkania z ekspertami w dziedzinie urody oraz pokazy makijażu i fryzur.

Bilety na Wedding Show są w przedsprzedaży w cenie £13.50 - na piątek, £15.50 - na sobotę i niedzielę, w dniu imprezy o £2 funty więcej. Bilety najlepiej jest zamówić je wcześniej drogą internetową, impreza bowiem cieszy się dużą popularnością.

Więcej informacji na temat The National Wedding Show na stronie www.nationalweddingshow.co.uk.

Chcesz dodać coś od siebie lub zadać pytanie? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym