Strona główna / Nasze sprawy / Moda i styl / London Fashion WeekendRight menu


London Fashion Weekend

Zespół Polkadot

20.09.2009

Wystawa organizowana w Somerset House to istny raj dla łowczyń okazji.

Od 18 do 23 września Londyn będzie najgorętszym miejscem na mapie światowej mody - rusza bowiem London Fashion Week.

fot: MS

Podczas pokazów zaprezentowane zostaną kolekcje „ready to wear” na wiosnę/lato 2010 autorstwa zarówno wielkich, światowych kreatorów mody takich jak: Vivienne Westwood, Cristopher Kane, Julien Macdonald, Matthew Williamson, Luella oraz początkujących projektantów.

Większość głównych pokazów LFW jest zamknięta dla publiczności, a otwarta tylko dla prasy i osób z branży. Mimo to każda z wielbicielek (jak i wielbicieli) mody może brać udział w wystawie London Fashion Weekend organizowanej w tym roku w dwóch sąsiadujących ze sobą miejscach: Somerset House i 180 The Strand. Odbywać się tam będzie sprzedaż kolekcji ponad 120 projektantów oraz butików w atrakcyjnych cenach (m.in. Lulu Guinness, Luella, Kors by Michael Kors, Juicy Couture, Philip Treacy, Designer Studio) - istny raj dla łowczyń okazji o wysublimowanym guście.

Podczas imprezy organizowane są również pokazy makijażu i fryzur oraz spotkania z ekspertami w dziedzinie mody i urody. Stałym gościem imprezy jest marka kosmetyków Elizabeth Arden i salon fryzjerski Tony&Guy.

Wystawa London Fashion Weekend odbędzie się w dniach od czwartku 24 września do niedzieli 27 września.

Dni i godziny otwarcia

Czwartek 24 września: 17.00 - 22.00
Piątek 25 września: 11.00 - 21.00
Sobota 26 września: 9.00 - 18.00
Niedziela 27 września: 9.00 - 17.00

Bilety na London Fashion Weekend

Ceny biletów wahają się w granicach od £15.50 do £37.50. Cena zależy od dnia, na który się wybieramy oraz czy zdecydujemy się na zwykły bilet, czy z możliwością zobaczenia pokazu mody. Dodatkowo w raz z biletem można zakupić torbę London Fashion Weekend (‘Show Bag') zawierający m.in. zestaw próbek ekskluzywnych kosmetyków.

Bilety najlepiej jest zamówić wcześniej drogą internetową, impreza bowiem cieszy się dużą popularnością.

Miejsce imprezy

London Fashion Weekend został tej jesieni przeniesiony z Muzeum Historii Naturalnej do Somerset House (South Wing, Strand, Londyn, WC2R 1LA) i 180 The Strand (Londyn, WC2R 3DA).

Więcej informacji na stronie The London Fashion Weekend. Polecamy!

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym