Strona główna / Nasze sprawy / Moda i styl / Centrum handlowe WestfieldRight menu


Centrum handlowe Westfield

Zespół Polkadot

06.10.2009

W czwartek 30 października w Londynie zostało otwarte centrum handlowe Westfield, jedno z największych centrów...

handlowych w Wielkiej Brytanii.

Centrum handlowe Westfield ( fot: MS)

Liczby, liczby, liczby...

Budowa kompleksu dokonana przez firmę deweloperską Westfield Group pochłonęła około 1.7 bilionów funtów. Na 6 poziomach budynku znajduje się około 256 sklepów oraz multipleks Cinema De Lux. W około 50 restauracjach i kafejkach na terenie centrum można odpocząć trochę od zakupowego szaleństwa. Porządku i bezpieczeństwa kupujących oraz sprzedawców strzeże około 700 kamer zamontowanych na terenie kompleksu.

Sklepy w Westfield

Swoje stoiska w Westfield mają między innymi tacy sprzedawcy jak:
House of Fraser, Marks & Spencer, Next, Debenhams, Waitrose, All Saints, Hollister Co., Habitat, Apple, Boots, Bershka, Coast, Dorothy Perkins, French Connection, Gerry Weber, Hackett, polska marka - Inglot, Jaeger, Kurt Geiger, Mango, Reiss, Topshop, Zara.

Również wielcy designerzy nie ominęli Westfield. W centrum swoje sklepy ma wiele luksusowych marek: Louis Vuitton, Tiffany&Co, Mulberry, Armani, Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger.

Wnętrze centrum handlowego Westfield ( fot: MS)

Jak dotrzeć do Westfield

Budowa centrum przyczyniła się do rozwoju kilku więzów komunikacyjnych w jego sąsiedztwie. Dzięki temu raczej nikt nie powinien mieć problemu z dotarciem do Westfield. Podróżujący mogą wybierać spośród wielu autobusów przejeżdżających przez dzielnice Sheperd's Bush oraz kilku linii metra zatrzymujących się na stacjach Sheperd's Bush (Central line), White City (Central line) oraz nowej stacji metra Wood Lane przez którą przebiega linia pociągowa - West London line - rozciągająca się od stacji Clapham Junction do Willesden oraz linia metra Hammersmith & City line.

Na wybierających się na zakupy samochodem czeka 4,500 miejsc parkingowych. Pomyślano również o rowerzystach, dla których zaprojektowano 570 „cycle racks” czyli rowerowych miejsc parkingowych.

By sprawdzić połączenia i zaplanować podróż warto skorzystać z opcji Journey Planner dostępnej na stronie Transport for London.

Godziny otwarcia Westfield

Centrum Handlowe Westfield jest otwarte:
od poniedziałku do piątku w godzinach od: 9.00 do 22.00;
w soboty od: 9.00 do 20.00;
w niedziele od: 12.00 do 18.00.

Godziny otwarcia poszczególnych sklepów mogą się nieznacznie różnić.

Restauracje w południowej części kompleksu (Southern Terrace) są otwarte od poniedziałku do soboty do godziny 24.00, w niedzielę do 23.00.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie Westfield Shoping Centre www.westfield.com/london.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym