Strona główna / Nasze sprawy / Miłość i romans / Randki nie całkiem romantyczneRight menu


Randki nie całkiem romantyczne

Ania Błaszczak

03.10.2011

Stało się! On w końcu zaprosił cię na randkę. Podczas gdy ty spędzasz czas na...

poszukiwaniu odpowiedniej kreacji twój wybranek wybiera miejsce spotkania. Możliwości jest wiele: kafejki i restauracje, kina, teatry, wspaniałe parki i ogrody…. Pozostaje tylko dokonać właściwego wyboru. Niestety czasem zdarzają się randkowe wpadki.

Do boju Polsko….!!!

Pech chciał, że randka i mecz jego ulubionej drużyny wypadły tego samego dnia. Odwołać spotkania nie wypada więc nagle okazuje się, że romantyczny wieczór spędzicie na stadionie lub w pubie pełnym przekrzykujących się kibiców piłki nożnej.

On będzie próbował wyjaśnić ci tajniki 'pułapki ofsajdowej' a ty z kamienną twarzą udawać będziesz zainteresowanie. W końcu wkładając nową sukienkę liczyłaś na to, że jego uwaga skupiona będzie na tobie a nie na 22 spoconych facetach biegających od bramki do bramki. Przy odrobinie szczęścia nie spotkasz w pubie jego kumpli - inaczej w ciągu 90 minut poznasz historię wszystkich meczów z ostatnich kilku sezonów, składy drużyn, kontuzje, transfery i wszystkie inne niezbędne informacje.

W McDonald’s spotkajmy się…

Wszyscy żyjemy w super szybkim tempie i pewnie każdej z nas zdarzyło się zgrzeszyć i skosztować przysmaków z ‘Maka’. Ale iść na randkę do McDonald’s to już zupełnie inna historia. No bo jak ma się czuć kobieta zaproszona na frytki z burgerem? Jak szybki dodatek do wypełnionego zajęciami dnia wybranka? No i ile to ma kalorii!!!

Napęd na cztery koła

Wyścig Formuły 1, rajd samochodowy, wystawa nowych aut…. Możliwości żeby zanudzić kobietę jest wiele. Poznanie budowy silnika na pierwszej rance może wywołać nieciekawe skojarzenie ze szkołą podstawową i zajęciami z techniki. Czy aby na pewno chcesz iść na randkę z panem od zetpetów?

Cezanne? A kto to?

Prawie każde większe miasto w Wielkiej Brytanii jest pełne muzeów i galerii. Niestety nie znając dobrze drugiej osoby i jej zainteresowań można dobrze zapowiadający się wieczór zmienić w prawdziwą katastrofę. W końcu nie wszystkie jesteśmy miłośniczkami twórczości Cezann’a i Maneta a zimowe wieczory spędzamy na studiowaniu życia dinozaurów.

You are a dancing queen…

Każda z nas choć od czasu do czasu lubi wybrać się do jakiegoś klubu by potańczyć. Tylko czy aby na pewno jest to najlepszy pomysł na pierwszą randkę? Prowadzenie rozmowy przy dźwiękach głośnej muzyki bywa trudne. Zapewne jedyną rzeczą jakiej uda ci się dowiedzieć o wybranku będzie czy dobrze prezentuje się na parkiecie. A może na początek to wystarczy…?

Pierwsza randka to ogromne przeżycie dla was obojga. Zarówno ty jak i on chcecie żeby wszystko poszło jak najlepiej. No więc może tak na prawdę nie ma znaczenia gdzie; ważne jest z kim. Spójrzmy na to z innej strony. Zawsze możesz odkryć nowe zainteresowania i zostać fanką piłki nożnej; planowałaś kupno samochodu - on służy darmową i profesjonalną poradą; McFlurry nie są takie złe a w muzeum zawsze możesz dowiedzieć się czegoś nowego. Postaraj się tylko sama nie zepsuć tego dnia zapraszając wybranka na ….zakupy ;).

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj Wyślij znajomym