Drukuj

Vitamorfozy: schudnij i odkryj prawdziwą siebie

Aleksandra Kaniewska

06.08.2010

Czujesz się gruba i nieatrakcyjna? Nienawidzisz swoich ud, talii, ramion czy brzuszka?

Nie przejmuj się – ponad połowa kobiet na Wyspach narzeka na nadwagę. Ty jednak możesz to zmienić. To dla ciebie powstały Vitamorfozy!

V„ita, co?

„Vita, co?” – możesz zapytać. Vita – jak witaminy. I metamorfozy, czyli zmiany, którym każda kobieta kocha się poddawać. Tym razem nie chodzi jednak o zmianę fryzury czy koloru paznokci. Vitamorfozy to specjalna akcja dla kobiet wymyślona przez ekspertów VITAMIN SHOP UK. A nawet więcej niż akcja. To kampania dla aktywnych i świadomych swoich celów Polek, które mają dosyć za ciasnych spodni, wałeczków i fałd na brzuchu, obwisłych ramion i drugiego podbródka. Nadwaga postarza i sprawia, że czujemy się zmęczone i nieatrakcyjne. Pora to zmienić. Ale jak? Czytaj dalej...

Figura idealna

– Nasze klientki często narzekają na nadwagę i problemy z celulitem. A w dobie wszechobecnych fast-food’ów i obiadów z półproduktów, 12-godzinnego dnia pracy i chronicznego zmęczenia trudno jest utrzymać smukłą sylwetkę. I dlatego wymyśliliśmy akcję Vitamorfozy – tłumaczy Robert Rzeźniczak, dyrektor zarządzający sieci Vitamin Shop.

Vitamorfozy adresowane są do wszystkich Polek mieszkających w Wielkiej Brytanii, które nie są zadowolone ze swojego ciała i które chcą – w odpowiedzialny i bezpieczny sposób – zrzucić kilka lub kilkanaście zbędnych kilogramów. Chcemy pokazać, że niezależnie od wieku, zawodu i rodzaju wykonywanej pracy, każda emigrantka może osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Nie obiecujemy jednak złotych gór – do sukcesu dochodzi się tylko ciężką pracą i nasze bohaterki będą musiały udowodnić, że są gotowe do poświęceń.

5 dziewczyn x 12 tygodni

Kampania będzie miała formę wirtualnego „reality show” – pięć wybranych dziewczyn przez 12 tygodni będzie opisywać swoją codzienną walkę z kilogramami na pięciu autorskich blogach. VITAMIN SHOP oferuje uczestniczkom bezpłatny dostęp do ekspertów od diety i suplementacji, suplementy diety wspomagające odchudzanie, dostęp do specjalistów od ćwiczeń, psychoterapeutów i trenerów motywacji oraz lekarzy. Każda z bohaterek kilka razy w ciągu trzech miesięcy trwania akcji będzie przechodzić badania lekarskie i laboratoryjne.

- Odchudzanie to nie jest zabawa. Ale w grupie jest dużo łatwiej, bo można liczyć na wsparcie, dobre słowo, albo przyganę. A to działa mobilizująco – potwierdza jeden z Vitaminowych ekspertów.

Do dzieła dziewczyny, zrzucamy kilogramy na oczach całego świata!

Co, gdzie, jak?

Vitamorfozy to akcja dla 5 kobiet, które chcą schudnąć z Vitamin Shop in UK.

Jeśli czujesz się gruba, chcesz zrzucić parę kilogramów, ale brak ci czasu, pieniędzy i motywacji – dołacz do naszej akcji!

  • 3 miesiące pod okiem profesjonalnych trenerów, dietetyków i trenerów motywacji
  • Kilka albo kilkanaście kilogramów mniej i ciało, którego będą ci zazdrościć
  • Zupełnie za darmo

Jeśli masz więcej niż 18 lat, jesteś zdrowa i mieszkasz niedaleko Londynu, wypełnij kwestionariusz na www.vitamin-shop.co.uk/vitamorfozy.

Na zgłoszenia czekamy do 22 sierpnia 2010 roku.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do forum Polkadot.pl!

Drukuj