Drukuj

Darmowe porady biura karier PPA

Emilia Ordzieniewicz

25.02.2010

Jeśli chcesz zmienić pracę, potrzebujesz poprawić swoje CV, przećwiczyć przykładowe pytania zadawane najczęściej w...

trakcie rozmów kwalifikacyjnych i dowiedzieć się więcej o sposobach szukania pracy w UK - przyjdź na Dyżur Doradców Zawodowych Polish Psychologists’ Association.

Dyżury odbywają się raz w miesiącu. Najbliższy już w sobotę 12 grudnia w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym w Londynie (POSK - II piętro) w godzinach 17-19:00!

Zapisy na spotkanie z Doradcą Zawodowym nie są konieczne. Doradcy Biura Karier PPA to wolontariusze, posiadający doświadczenie w zakresie poradnictwa zawodowego i pragnący dzielić się nim, wspierając polską społeczność w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji na temat Biura Karier można znaleźć na stronie www.polishpsychologistsclub.org/kariera.

Ewentualne pytania prosimy kierować na kariera@polishpsychologistsclub.org

Informacje jak dotrzeć do POSKu dostępne są na stronie www.posk.org.

Polish Psychologists’ Association czyli Stowarzyszenie Polskich Psychologów zrzesza polskich specjalistów z dziedziny psychologii i nauk pokrewnych. Stowarzyszenie reprezentują psychologowie różnych specjalności, pedagodzy i socjologowie, mieszkający i praktykujący w Wielkiej Brytanii. Celem PPA jest tworzenie źródła wsparcia i pomocy psychologicznej dla rodaków żyjących na emigracji poprzez oferowanie szerokiego zakresu bezpłatnych usług: poradnictwa psychologicznego, psychoterapii, interwencji kryzysowej, coachingu i doradztwa zawodowego.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj