Drukuj

Laptopy / Laptops

Zespół Polkadot

27.08.2010

Informacje gdzie można kupić laptopy, notebooki oraz akcesoria komputerowe.

Sklepy ze sprzętem komputerowym:

PC World - oferuje laptopy, komputery PC, monitory, drukarki, programy komputerowe, gry i wszelkie inne akcesoria komputerowe. Sklepy PC World prowadzą również profesjonalny serwis naprawczy. Jeśli będziesz mieć problem z komputerem, oni z pewnością będą wiedzieć jak go naprawić.

Micro Anvika - gwarantuje duży wybór komputerów i laptopów wiodących marek jak: Apple, Toshiba, Sony, Fujitsu, HP i innych. Sklep prowadzi również sprzedaż cyfrowych aparatów fotograficznych, odtwarzaczy MP3 itp. Sklepy tej sieci można znaleźć w większych miastach w UK.

Ask - sieć sklepów w Londynie, oferuje bogaty wybór aparatów fotograficznych i kamer, jak również sprzętu elektronicznego: telewizorów, wież stereo, laptopów, drukarek, odtwarzaczy DVD. Ask prowadzi również sprzedaż internetową.

Sklepy firmowe:

Apple - komputery firmy Apple, początkowo tworzone z myślą o grafikach komputerowych, dziś cieszą się coraz większą popularnością również wśród zwykłych użytkowników. Łatwe i szybkie w obsłudze, doskonałe do pracy jak i rozrywki. Nie najtańsze, ale zdecydowanie warte swojej ceny.

Dell - generalnie solidne i dobrej jakości komputery w konkurencyjnej cenie, możliwe do zakupienia tylko w sklepie internetowym.

Sony - ze stylową linią komputerów Vaio dostępnych w różnych kolorach Sony jak zawsze plasuje się w czołówce producentów sprzętu elektronicznego.

Sklepy internetowe:

Dabs - oferuje dobry wybór, sprawdzony i bezpieczny w dokonywaniu wszelkich transakcji online.

Drukuj