Drukuj

Konkurs dla młodych przedsiębiorców

Informacja prasowa

01.02.2018

Na uniwersytecie London School of Economics rusza konkurs dla polskich przedsiębiorców...

Polscy studenci London School of Economics and Political Science i członkowie stowarzyszenia LSE SU Polish Business Society organizują konkurs dla młodych przedsiębiorców. Celem „Start-up challenge” jest udzielenie wsparcia mentorskiego projektowi, który ma największy potencjał do odniesienia biznesowego sukcesu. W jury zasiądą m.in. Sebastian Kulczyk, Krzysztof Krawczyk i Tytus Cytowski. Na zgłoszenia start-upowych projektów organizatorzy czekają do połowy lutego.

Aby zgłosić swój start-up, wystarczy wypełnić formularz, odpowiadając na kilka pytań dotyczących pomysłu i planów na rozwój biznesu. Autorzy pięciu najlepszych projektów zostaną zaproszeni do Londynu na finał „Start-up challenge”, który odbędzie się 10 marca podczas LSE SU Polish Economic Forum 2018.

Autorzy pięciu najlepszych projektów zaprezentują swoje pomysły na finale „Start-up challenge”, który odbędzie się 10 marca podczas konferencji LSE SU Polish Economic Forum 2018.

 Szczegółowe informacje o konferencji, która odbędzie się w marcu w Londynie, można znaleźć na stronie www.polisheconomicforum.org.

Chcesz coś dodać od siebie lub o coś zapytać? Dołącz do naszego forum!

Drukuj