Strona główna / Forum / Życie / Dobry dentysta w Gliwicach-pomocy


Right menu


Życie

Finanse, mieszkanie, opieka zdrowotna, sposoby kontaktu, nauka i studia – samo życie.

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

ceglany

16/02/2019 19:56

Dobry dentysta w Gliwicach-pomocy

Potrzebuję namiary na dentystę. Czeka mnie leczenie kanałowe a ja panicznie boję się dentystów. Znacie kogoś , kto zrobi wszystko bezboleśnie?

solorz28

17/02/2019 14:32

Ja w Gliwicach leczenie kanałowe wykonywałem u pana doktora Krzysztofa Lipca. Byłem niejednokrotnie, bo mam niemałe problemy z zębami, jednak za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Zerknij sobie na stronę http://vita-dent.gliwice.pl/ . Mnie pan doktor skutecznie pozbawił lęku prze wizytami stomatologicznymi. Możesz śmiało pójść, z pewnością będzie bezboleśnie. Mają wysokiej klasy sprzęt i profesjonalną obsługę, więc zostaw strach w domu i idź leczyć zęby. W tym temacie czas działa zdecydowanie na niekorzyść.

inusia

12/05/2019 20:19

Ja niestety jestem ze Szczecina, więc do Gliwic mam trochę daleko... Ale u nas w Szczecinie jeśli chodzi o opiekę stomatologiczną i wybielanie zębów to zdecydowanie najlepszym wyborem jest https://dentystaszczecin.eu/oferta/wybielanie-zebow-szczecin/ . Chodzę do nich na wybielanie zębów już od ponad dwóch lat co jakiś czas i powiem Wam, że to naprawdę przynosi realny efekt - widoczny happy