Strona główna / Forum / Życie / Czy mozna wyslac pieniadze z polski na konto w anglii??


Right menu


Życie

Finanse, mieszkanie, opieka zdrowotna, sposoby kontaktu, nauka i studia – samo życie.

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

seba33

18/07/2015 16:41

No pewnie, że można przesyłać pieniądze. Mój szwagier musiał opłacać sobie polski abonament przez jakiś czas i wysyłał nam pieniądze właśnie z Lukas Banku do PKO. Jeśli z Anglii do Polski działa, to dlaczego nie miałoby działać odwrotnie.

MałaKa

12/08/2015 12:47

Ale po co kombinować, skoro można w prosty sposób przelać pieniądze chociażby za pośrednictwem https://www.easysend.pl/
Przy porannej wysyłce często jest tak, że fundusze dochodzą jeszcze tego samego dnia na rachunek bankowy w UK (najpóźniej dzieje się to na następny dzień roboczy). Wymiana złotówek na funty następuje po kantorowym kursie. Mają dobrą ofertę, więc po co kombinować?

zklanur

20/10/2015 20:38

Witam.
Są firmy które się ty zajmują, np -Zamiast drogiego western union i przelewów bankowych polecamfirmy transferujące, właściwie jedną - TRANSFERWISE - KURS MAJĄ RZECZYWISTY, NAJWYŻSZY ZE WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH NA RYNKU! pieniądze na koncie w polsce na drugi dzień. Rejestrując się przez ten link: https://transferwise.com/u/68efb macie pierwszy przelew za darmo! Drugą firmą która ma również podobny kurs jest transfergo - link do darmowego przelewu: https://my.transfergo.com/pl/r/fSeGWh.
reszty firm pośredniczących na ten moment nie ma sensu brać pod uwagę, bo mają strasznie zaniżone kursy...
Pozdrawiam

zklanur

EasySend

01/04/2016 15:21

Jeśli potrzebujesz wysłać pieniądze za granicę, np. z UK do Polski lub z Polski do UK to sprawdź www.easysend.pl Tutaj możesz realizować bezpiecznie wszelkie przelewy międzynarodowe - obsługiwanych jest wiele walut. Bardzo dobry kurs i niskie opłaty. Płacisz kartą lub przelewem, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto odbiorcy. Bardzo proste i intuicyjne.

Dziękujemy za rekomendacje powyżej happy

EasySend Przelewy Międzynarodowe

Nigella

04/04/2016 19:32

Można happy

[url=http://proadax.pl/]sprawdź moją stronę[/url]

Dagmar33

14/07/2016 09:50

Czy wysylajac pieniadze na poczcie do Anglii na konto tryeba podaj adres adresata? Bey adresu pieniadze nie dojda na konto?

agusa

23/10/2016 15:20

Oczywiście, że tak. Opłaty za przelew są jednak różne. Z tego co wiem, to najtaniej wyjdzie wysyłka poprzez konto studenckie. Jeśli studiujesz, to koniecznie zajrzyj tutaj http://www.konto-studenckie.pl i poczytać jakie są opłaty przy którym koncie i wybierz takie, które jest dla ciebie najbardziej opłacalne.

zklanur

15/11/2016 15:46

Witam.
Są firmy które się ty zajmują, np -Zamiast drogiego western union i przelewów bankowych polecam firmy transferujące, właściwie jedną - TRANSFERWISE - KURS MAJĄ RZECZYWISTY, NAJWYŻSZY ZE WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH NA RYNKU! pieniądze na koncie w polsce na drugi dzień. Rejestrując się przez ten link: https://transferwise.com/u/urszulas1 - macie pierwszy przelew za darmo! Drugą firmą która ma również podobny kurs jest transfergo - link do darmowego przelewu: https://my.transfergo.com/pl/r/fSeGWh.
reszty firm pośredniczących na ten moment nie ma sensu brać pod uwagę, bo mają strasznie zaniżone kursy...
Pozdrawiam

zklanur

Izka_8786

29/03/2017 12:20

Pewnie że można teraz coraz więcej banków realizuje opcje przelewu zagranicznego, musisz popytać w tym, w którym masz konto.

dorotadora

10/11/2017 20:25

Oczywiście, że można. Mozna też wybrać walutomat, gdzie szybko zamienisz złotówki na dolary https://www.walutomat.pl/kursy-walut/usd-pln/ Wymienisz za pomocą przelewu, który zrealizujesz w bankowości elektronicznej swojego banku. Wymienioną kwotę otrzymasz od razu przelewem zwrotnym na drugie konto i po problemie happy

deklo

29/05/2019 22:07

Jest jeszcze opcja Western Union ale może być droższa.

Teraz jest najlepszy czas