Strona główna / Forum / Zakupy / ulubione perfumy


Right menu


Zakupy

Nie możesz znaleźć właściwych dżinsów? Szukasz nowych butów? Dziel informację, rady, rekomendacje.

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

spicz

21/01/2019 13:22

ulubione perfumy

macie swoje własne ulubione perfumy?

Ja ostatnio muszę Was zaskoczyć zdecydowałam się na perfumy spod znaku mało rozpoznawalnej firmy Paris Avenue, a konkretnie Panthery oraz Gushi Flower. U mnie sprawdziła się wersja de luxe z wyższym zaperfumowaniem.
A udało mi się dodatkowo dostać na promocji z http://edp24.pl/ zreszta też fajnego sklepiku więc jak dla mnie ekstra.

spicz

dimnia

13/06/2019 20:39

Bardzo lubię perfumy Calvina Kleina i najczęściej po takie właśnie sięgam. Nadają się na różne okazje, ostatnio czytałam o perfumach na randkę na https://eluno.pl/ i właśnie o tych pisali. Pamiętam jak kiedyś spryskałam się na kolację perfumami mocno kwiatowymi, chłopak wyraźnie był zdezorientowany i widać było, że przeszkadza mu mój zapach. Nie ma co przesadzać w takim razie. Postawić na delikatność.

dorotadora

25/06/2019 12:50

Zobacz jeszcze na stronie Rossmann albo Hebe są przeważnie promocje i dużo nowości, więc jak jeszcze nic nie wybrałaś to myślę, że dobry pomysł. A jak nie masz czasu na chodzenie po sklepach to polecam Ci na przykład stronę https://www.gazetkonosz.pl/netto/...pozywcza-od-poniedzialku-24-06-2019/ zobaczysz nowe gazetki z marketów. W linku jest Auchan, ale jak przejrzysz kategorie to Rossmann też znajdziesz. A jak już coś wybrałaś to wstaw stronę, porównamy sobie.