Strona główna / Forum / Start / Nauka jezyka.


Right menu


Start

Wszystko co chcesz wiedzieć na temat wyjazdu do UK. Dziel doświadczenia, rady, informacje.

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

kolpado

01/06/2016 17:10

Najłatwiej jest się nauczyć na miejscu

Izka_8786

16/06/2016 10:19

Inwestycja w kurs na pewno się opłaci ale z własnego doświadczenia wiem, że najwięcej się nauczysz na miejscu bo będziesz codziennie rozmawiać po angielsku, a poprzez konwersację się najlepiej uczy

aktywna

09/08/2016 15:37

Zgodze sie z tym w stu procentach.

Kubiska89

20/09/2016 18:11

Za kilka miesięcy moja kuzynka przylatuje do mnie do Anglii, bo w Polsce już od kilku miesięcy nie może znaleźć niczego za sensowne pieniądze. Problem w tym, że kuzynka kompletnie nie zna angielskiego, bo w szkole uczyła się tylko niemieckiego. Niby może znaleźć tu pracę, która nie będzie od niej wymagała komunikatywnego angielskiego, ale nie po to skończyła studia, żeby pracować jako pomoc kuchenna lub sprzątaczka. Chcę jej pomóc znaleźć kurs języka angielskiego, żeby przed przyjazdem nauczyła się chociaż podstawowych zwrotów. Zastanawiam się nad takim kursem http://www.yourchoice.edu.pl/angielski-dla-poczatkujacych.html . Jest to kurs angielskiego dla osób początkujących. Zastanawiam się jednak ile będzie mogła nauczyć się na takim kursie i czy może nie lepiej wybrać od razu kurs dla średnio zaawansowanych. Jak myślicie co będzie lepsze?

danworld

05/10/2016 13:37

Wedlug mnie nie ma co wydawać pieniędzy na kurs, chyba, że nie ma się czasu uczyć na inne sposoby.
Ja zawsze będę zwolenniczką samodzielnej nauki, bo dzięki temu lepiej zapamiętamy gramatykę. Czyli warto korzystać z fiszek (mogą być w formie aplikacji na telefon), osłuchiwać się z językiem poprzez seriale i filmy i dużo mówić.

Mama17

28/04/2017 10:15

Pół roku to może być zbyt mały okres czasu, by nadrobić braki, chociaż nasz były premier dał radę blunk Z tego co piszesz, to nie zaczynasz od zera, bo chodzi bardziej o podszlifowanie. Kurs z native speakerem zdecydowanie wystarczy, bo cała reszta...już na miejscu happy

Dzień dobry, cześć i czołem!

Jessii

09/10/2017 10:56

A może studia w języku angielskim? Ta szkoła z Dąbrowy Górniczej: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunek/studia-w-jezyku-angielskim oferuje ciekawe kierunki w ty języku - to całkiem dobra opcja jeśli bardzo nam zależy na późniejszej dobrej pozycji zawodowej na rynku.

Lusjen

18/07/2018 12:26

Jednym z przyjemniejszych sposobów na naukę języków są tak zwane obozy językowe, których oferty można przejrzeć na stronie https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe . Taka metoda nauczenia języka obcego w moim przypadku sprawdziła się najlepiej, gdyż miałam możliwość przebywania z osobami porozumiewającymi się w danym języku, a przy okazji mogłam zwiedzić wiele ciekawych miejsc w odwiedzanym kraju, co sprawiło, iż nauka była dużo przyjemniejsza.

82aganan82

02/09/2018 14:25

Wydaje mi się, że na tę chwilę możesz sama zacząć uczyć się języka angielskiego. Oglądaj filmy w języku angielskim bez polskich napisów, czytaj różne artykuły czy np. fiszki. Mogę podać Ci aplikację z fiszkami, z której ja korzystam od czasu do czasu https://play.google.com/store/app...tails?id=air.biz.krokodyl.Fiszkoteka nauczy Cię to nowych słówek.

aktywna

05/10/2018 10:04

W dzisiejszym swiecie jesli chce sie cos wiecej osiagnac to nie mozna lekcewazyc posiadania umiejetnosci poslugiwania sie jezykiem obcym. Najpopularniejszym jest oczywiscie angielski wiec wlasnie pod jego katem nalezy przygotowac sie jak najlepiej. Pracujac dajmy na to w branzy IT mozemy sobie zwiekszyc bardzo mocno przychody jesli zaczniemy pracowac zagranica. Przez ten czas zaoszczedzimy z pewnoscia wiecej niz bysmy zarobili tutaj na miejscu. Mozna sie uczyc na wlasna reke ale znajac zycie to bedzie bardzo meczace z mizernymi efektami, Bardziej nalezy sie kierowac na szkolenia językowe oferowane na wiekszych uczelniach takich jak Wyższa Szkoła Bankowa - wsb.pl/poznan/kandydaci/kursy-jezykowe Decydujac sie na taki krok mamy gwarancje sukcesu poniewaz nad naszym postepem w nauce bedzie czuwala cala kadra wykwalifikwoanych ludzi. Moim zdaniem to najrozsadniejsze co mozemy dla siebie zrobic. Powodzenia.

inusia

06/05/2019 16:17

Jeśli mogę Wam coś jeszcze polecić ze swojej strony to przede wszystkim oferta ze strony https://kursy.atas.pl . Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji wyjazdu zagranicznego na kurs językowy i mam nadzieję, że z tego skorzystacie. Ja zdecydowałam się na taki ruch i szczerze mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Przebywanie wśród osób które płynnie i na co dzień posługują się danym językiem obcym jest bardzo dobrym źródłem nauki i mam nadzieję, że również będziecie zadowoleni blunk

ola31

31/05/2019 08:33

Nauka języka może być przyjemnością. Oczywiście jeśli trafimy na dobrą szkołę i odpowiednią kadrę. W Łodzi mogę Wam zaproponować szkołę języków obcych Alma. Tutaj https://szkolaeuropejska.pl/ jest więcej informacji o nich. Szkoła przygotowuje do różnego rodzaju egzaminów, testów itp. Także międzynarodowych. Do tego oferuje grupy o różnym stopniu zaawansowania.