Strona główna / Forum / Rozrywka / Relaks/Rozrywka/Hobby


Right menu


Rozrywka

Dyskusje na temat filmów, muzyki, wydarzeń kulturalnych, książek, hobby i miejsc do których warto się wybrać.

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

nowyhit

21/04/2015 15:08

Relaks to tylko jak jest ładna pogoda idę sobie na taras i tam spędzam relaksując się, ale do tego potrzebna pogoda, gdy nie ma takiej okazji rozsiadam się wygodnym fotelu i czytam książki, które uwielbiam izolując się od całego świata. Hobby to tylko i wyłącznie książki i kulinarie.

paniusia

22/04/2015 16:32

Ja podobnie. Siadam sobie w słoneczku na balkonie i albo się trochę poopalam, albo sobie poczytam, albo posłucham czegoś ciekawego. Gorzej jak nie ma dobrej pogody, to jakiś fajny film pozostaje oglądnąć.

malincia

23/04/2015 15:13

Marzy mi się takie leniuchowanie na słoneczku, ale juz niedługo teraz tylko trzeba czekać na odpowiednia pogodę. Lubię sobie tak posiedzieć rozwiązywać krzyżóweczki bardzo uwielbiam takie zajęcia a od czasu do czasu wejść na komputer pograć sobie na facebooku.

kierniaa

24/04/2015 20:06

Ja tańczę, uwielbiam to i nie robię tego wcale profesjonalnie. Po prostu chodzę do klubu fitness i wybieram zajęcia te typowo taneczne, gdzie są do wyboru różne choreografie. Zumba, salsa, stepy itp. Jest to moja największa radość w życiu poza rodziną.

kierniaa

24/04/2015 20:08

Ja tańczę, uwielbiam to i nie robię tego wcale profesjonalnie. Po prostu chodzę do klubu fitness i wybieram zajęcia te typowo taneczne, gdzie są do wyboru różne choreografie. Zumba, salsa, stepy itp. Jest to moja największa radość w życiu poza rodziną.

kuropatka

26/04/2015 12:56

Ja uwielbiam grać w tenisa moja przygoda trwa już drugi rok zaraziłam się całkiem przypadkowo tym sportem widząc jak niedaleko mnie ludzie sobie grają w tenisa i powiedziałam, że przejdę się na trening tak zostało po dziś dzień nie żałuje tego. Polecam wam!

srebrzankacc

27/04/2015 15:59

oj tak, zdecydowanie na to czekam, jak wyjdzie i przygrzeje słoneczko, fajna muzyka na słuchawki, leżaczek, coś do poczytania i leniuchować ile się da (chyba, że słońce wcześniej zajdzie). Niestety mało wolnego czasu, więc praktycznie mogę tylko marzyć, chociaż tyle.

juserka

05/05/2015 19:40

Jak dla mnie nie ma nic lepszego na relaks od zamkniecia oczu i wlączenia swietnej muzyki relaksacyjne, ktora niesamowicie uspokaja. Tutaj jest kilka fajnych nutek tak dla przykładu. Fajne jest też ćwiczenie oddechowe. Można je wykonać w niemal każdej chwili, zajmuje jedynie minutę.

olaa8

06/05/2015 12:42

Z wiekiem przybywa niestety obowiązków i czasu na hobby jest też niestety coraz mniej, ale jeśli o mnie chodzi są to przede wszystkim książki zwłaszcza literatura kobieca, czasami jakaś powieść sensacyjna czy kryminał - uwielbiam czytać kiedy tylko mam czas.

ZlotyLok

07/05/2015 13:44

Hobby muzyka taniec to najważniejsze. Zajęcia zumby czasami dla relaksu i rozładowania napięcia. Poza tym lubię czasami usiąść pod kocykiem na łóżku przy lampce wina poczytać dobrą książkę lub obejrzeć dobry film happy

bapluska

07/05/2015 13:45

Mam dużo obowiązków powiem ci, ale i tak staram się poświęcać czas też swoim zainteresowaniu dla mnie to też jest ważne i nie chce tego zaniedbywać. Bardzo lubię czytać książki jest to moje hobby i staram się godzinkę zagospodarować albo więcej na dobrą książkę.

bob1412

11/05/2015 11:47

Leci samolotem Polak Rusek i Niemiec.
Niemiec jadł banana i wyrzucił skórkę przez okno samolotu.
Rusek pił piwo i wyrzucił pustą butelkę przez okno samolotu.
Polak bawił się granatem otworzył zawleczkę i wypadł mu granat przez okno samolotu.
Samolot wylądował.
Idzie Niemiec i spotyka płaczącą dziewczynkę i pyta:
- Dlaczego płaczesz?
- Mój tata szedł i poślizgną się na skórce od banana i rozwalił głowę.
Idzie Rusek i napotkał smutną dziewczynkę:
- Czemu jesteś smutna?
- Mój brat wyszedł z domu i dostał butelką w łeb.
Idzie Polak i na swojej drodze napotkał śmiejącą się dziewczynkę i zapytał:
- Co Cię tak śmieszy?
- Bo założyłam się z dziadkiem, że jak pierdnie to stodoła wybuchnie.

podlotka

19/05/2015 14:32

Co to ma znaczyć ten kawał w tym dziale ? Specjalnie to zrobiłeś, zaraz przyjdzie mod i od razu nie pozwoli Ci tutaj pisać kawałów albo zamknie temat, uważaj sobie..Moja rozrywka i hobby to śpiewanie, najlepiej to ja śpiewam pod prysznicem. Najlepiej mi to wychodzi.

Paluszka

21/05/2015 08:27

Chyba się mu coś pomyliło nic dziwnego pewnie zakochany bob budowniczy. Moje hobby to raczej uprawianie krzaczków czy to też kwiatków rożnego rodzaju. Lubię mieć pięknie przed domem lubię dbać o szczegóły swojego domu. Tak po za tym to raczej czytam ksiązki przygodowe czy romantyczne.

Deszcz i deszcz;/

Pammelka

22/05/2015 12:58

Romantyczne książki też lubię ale również bardzo lubię książki historyczne. Lubię bardzo mocno poznawać historię polską od podszewki. Najważniejsza data ogólnie w naszym kraju to była po prostu - Bitwa pod grunwaldem. W sumie to taka rzecz oczywista a nie każdy datę tą pamięta.

joasiaay

11/06/2015 21:03

Wszystko zależy od tego kto co preferuje blunk Ja w wolnych chwilach uciekam w sport blunk Lubię popływać, lubię pobiegać i dobrze się zmęczyć blunk Ostatnio jednak postanowiłam odkopać swoją dawną pasję, jaką jest stylizacja paznokci, i pójść dalej w tym kierunku blunk

michalina55

13/06/2015 16:07

Się zmęczyć lubisz to odwrotnie jak ja..Ja tego nie lubię i ja po prostu wolę sobie usiąść w fotelu i obejrzeć jakiś film. To dla mnie jest o wiele lepsze i to dla mnie jest dobra rzecz. Jakoś to mi zawsze odpowiada i to dla mnie jest pełen relaks i laba.

michaell66

15/06/2015 14:13

Moim relaksem jest dobra książka lub dobre filmy albo seriale tak się relaksuje hobby specjalnie nie mam ale czasem lubię z koleżanką wybyć na rower pojeździć sobie na długie lub krótkie przejażdżki ogólnie lubię dużą aktywność fizyczną. Dlatego też ćwiczę z Chodakowską.

belferowa

16/06/2015 09:20

Ja lubię śpiewać. Śpiewanie to jest całe moje życie. Bardzo się przy tym lubię relaksować. Bez takiego śpiewania nic mnie nie cieszy w moim życiu. Ja zawsze sobie śpiewam takie piosenki radosne oraz takie piosenki pozytywne. Lubię hity boba marleya i jeszcze Kamila Bednarka.

cannotka

16/06/2015 14:40

Ja na relaks raczej wybieram dobry film czy też dobra książka zależności wszystko od mojego humoru bo czasem jak tego humoru nie mam to ide z koleżanką na spacer do parku albo na jakieś ciastko lecz rzadko się to zdarza raczej wybieramy spacery długie albo rolki.