Strona główna / Forum / Pomysły / Podróże z maluchem


Right menu


Pomysły

Masz pomysł lub propozycję na to, jak ulepszyć portal Polkadot.pl? Napisz o tym!

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

basiagu

23/11/2017 21:26

Podróże z maluchem

Czołem wszystkim,

pytanie logistyczno-organizacyjno-rodzicielskie. Jakie formy transportu preferujecie z małym człowieczkiem? Jeśli oczywiście możecie wybrać. U nas najlepiej sprawdzał się pociąg, bo przynajmniej mógł ten człowieczek pobiegać korytarzem w te i z powrotem. W samolocie już dużo dużo gorzej, a w aucie super...jak śpi, poza tym masakra. Przerobiliśmy nawet statek - https://www.stenaline.pl/wycieczki/wycieczki-kilkudniowe - co akurat wypadło najfajniej, bo i atrakcji masa na miejscu i wycieczka niczego sobie, no ale to nie taka codzienność, tylko wyjazd od święta tudzież wakacje. Czy wasze młode też szybko usypiają w aucie? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Do dziecka przytul psa

debora

05/01/2018 14:13

My jeździmy autem, ale nigdzie daleko. Jeszcze nie byliśmy z dzieckiem za granicą. Robimy co jakiś czas tylko wypad z maluchem np. na weekend pod Warszawą, ostatnio bylismy tutaj: http://www.ranchopodbocianem.pl/o-nas/hotel. Świetne warunki żeby odpocząć.

debora

koralowa

04/02/2018 13:09

My byliśmy już nawet na wakacjach samolotem i mimo moich obaw mała całą podróż bardzo fajnie zniosła i chyba dla mnie to był większy stres, więc na najbliższe lato planujemy też zagraniczny urlop, z Itaki pewnie na coś postawimy bo dużo ofert z wysoką zniżką dla dzieciaków mają https://www.itaka.pl/lato/ no i mnie gdzieś tam póki co Grecja albo Hiszpania po głowie chodzą

grand_prix

11/07/2018 07:04

Da się podróżować z maluszkiem. Zwłaszcza samolotem.

Lusjen

11/10/2018 01:31

Powoli planuje mini urlop, który będe miała w grudniu. Chciałabym spędzic go w Trójmieście i szukam fajnego hotelu, w którym mogłabym wynająć fajny apartament w przystępnej cenie. Trochę mi się śpieszy, bo do grudnia już niedaleko i niedługo może być problem z wynajęciem fajnego pokoju i apartamentu. Szukałam już apartamentów, przeglądałam oferty i tutaj https://quadrille.pl/apartamenty/ znalazłam dość fajną ofertę w przystępnej cenie. Znacie moze ten hotel? Warto tam nocować?

seba.orlik

17/10/2018 20:04

Moja córka najlepiej znosiła podróże samochodem i, o dziwo, samolotem!
Zresztą linie lotnicze wprowadzają coraz więcej udogodnień dla dzieci, o czym można przeczytać na https://www.cafe-mama.pl/tanie-la...ze-podrozowac-z-dzieckiem-samolotem/ więc taka podróż przeważnie mija komfortowo i szybko.

Jessii

15/04/2019 07:08

Najlepiej wybrać takie miejsce, by podroż przebiegła gładko.