Strona główna / Forum / Nasze sprawy / Zmarszczki...


Right menu


Nasze sprawy

Miej czas dla siebie! Porozmawiaj o swoim związku, modzie, zdrowiu, urodzie, przepisach.

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor

Wiadomość

Kubiska89

23/05/2018 10:22


Kobieca uroda ma to do siebie, że w pewnym wieku zachodzą zmiany, na które nie każda z nas jest gotowa. Starzejąca się skóra jest niestety nieodłącznym elementem, z którym każda z nas musi sobie na swój sposób radzić. Prędzej czy później czeka nas ten nieprzyjemny moment, kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki i niedoskonałośi. Z wiekiem nasza skóra zmienia swoje właściwości, dlatego trzeba reagować na wszelkie widoczne zmiany jak najszybciej. Moim zdaniem w takim wypadku warto zainwestować w dobrej jakości krem przeciwzmarszczkowy. Ja większość takich kremów kupuję w aptece, gdyż mam większe zaufanie do tych produktów. W ostatnim czasie mam dość mało czasu, dlatego kosmetyki zamawiam przez internet, np. tutaj - https://www.nowafarmacja.pl/
Udało mi się w widoczny sposób skorygować i polepszyć stan swojej skóry, a co za tym idzie, wzrosła moja pewność siebie oraz poczucie atrakcyjności. Nawet mój mąż zauważył zmiany jakie we mnie zaszły, przez co w naszym związku układa się jeszcze lepiej niż dotychczas.

Lusjen

17/10/2018 06:49

Słyszałam, że ostatnio wiele takich anti-age’owych (czy jak to tam nazwiemy) zabiegów medycyny estetycznej wycelowanych przeciwko zmarszczkom próbuje się zamknąć w tubce pod postacią kremu ; ). Ciekawa jestem efektów, bo sama jeszcze nie korzystałam, choć kto wie, może w najbliższym czasie wypróbuję taką opcję. Na przykład ostatnio w tym artykule: https://lirene.pl/jak-dziala-wypelniacz-zmarszczek-w-kremie/ czytałam o kremie działającym jak wypełniacz zmarszczek – przyznam, strasznie ciekawe.

kawartt23

30/10/2018 11:54

Jeśli chodzi o usuwanie blizn, to szczerze mogę wam polecić abyście zajrzeli na ta stronę https://wszystkoobliznach.pl/ Na pewno tak samo jak ja znajdziecie tu wiele przydatnych i pomocnych informacji na ten temat!

olka35

31/10/2018 10:28

Od kiedy stosuję ten krem https://www.bee.pl/babcia-agafja-...zmarszczkowy-35-50-na-noc_p2943.html, moja skóra pod oczami wyraźnie się poprawiła. Wypróbujcie go, uważam, że naprawdę warto.

klara b.

03/11/2018 18:28

Poczytajcie o tym zabiegu http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ . Polega na beziwazyjnym, bezbolesnym liftingu, bez igieł czy operacji. Efekty widać podobno po jednym zabiegu, a mozna pozbyć się zmarszczek. Ostateczny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach i utrzymuje się do 5 lat!

inusia

04/05/2019 17:40

Jeśli chodzi o zmarszczki to polecam zapoznać się Wam z wpisem na portalu Mózgi.pl - https://mozgi.pl/czy-kremy-przeciwzmarszczkowe-dzialaja-8770 . Znajdziecie tam wiele informacji na temat kremów i odpowiedź na pytanie czy one w ogóle działają. Jeśli o mnie chodzi to otworzyło mi to dość mocno oczy, a fakt, że każda informacja na portalu jest weryfikowana z dowodami naukowymi tylko utwierdza w przekonaniu, że warto śledzić ich wpisy happy

joannak

13/06/2019 12:41

Witamina E spłyca zmarszczki. Warto jej szukać w kosmetykach, które kupujecie.